Cutie Stix FAQ
To jest miejsce, w którym znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli jednak będziesz miał jeszcze inne pytania i wątpliwości, nie krępuj się skontaktować z nami.
Jaki jest rekomendowany wiek do zabawy Cutie Stix?
Produkty Cutie Stix są rekomendowane dla dzieci od 6 roku życia. Zawierają małe elementy i istnieje ryzyko zadławienia się nimi przez dzieci poniżej 3 roku życia.
Co zrobić, jeśli moje dziecko połknie koralik Cutie Stix?
Sugerujemy zgłoszenie się do lekarza i wytłumaczenie mu co się stało. Jeżeli twoje dziecko wetknie element do nosa lub ucha, także sugerujemy zgłoszenie się do lekarza w celu jego usunięcia.
Co wchodzi w skład Cutie Stix Studio?
24 Sztyfty Cutie Stix w 3 rozmiarach: 4 duże, 14 średnich, 6 małych, 1 dwupoziomowy organizer, 1 bezpieczna maszynka do cięcia, 1 pałeczka, 2 szufladki maszynki do cięcia, 1 arkusz naklejek, 8 zamków do biżuterii, 24 łączniki, 1 dziurkacz, 1 wypychacz, 2 pojemniki dziurkacza, 1 nawlekacz, 2 szpulki żyłki do nawlekania, instrukcja.
Czy Cutie Stix Studio powoduje bałagan?
Chociaż ta zabawka może powodować mały bałagan podczas zabawy to ten produkt wyposażony jest w organizator, który ułatwia przechowywanie drobnych części. Zalecamy ułożenie wszystkich elementów w organizatorze zanim dziecko zacznie się bawić, żeby wszystko było uporządkowane.
Czy łatwo jest tworzyć wzory z Cutie Stix?
Nasze produkty zostały stworzone z myślą o dzieciach! Po kilku wskazówkach od ciebie twoje dziecko będzie w stanie zaangażować się w zabawę twórczą na parę godzin! Studio Cutie Stix wyposażone jest we wszystko czego dziecko potrzebuje aby stworzyć niezliczone projekty.
Co moje dziecko może stworzyć ze studio Cutie Stix?
Istnieją nieskończone możliwości wzorów, które twoje dziecko może wykonać z Cutie Stix. Nasze urządzenie do tworzenia biżuterii można dostosować do trzech różnych rozmiarów Cutie Stix i dzięki temu można tworzyć naszyjniki, bransoletki, figurki a nawet ozdoby do paznokci.
Jak stworzyć ozdoby na paznokcie?
Żeby stworzyć ozdoby do paznokci użyj jednego z cienkich sztyftów do cięcia i tworzenia idealnego projektu. Następnie można nanosić ozdoby do paznokci za pomocą naklejek które znajdują się w zestawie Cutie Stix.
Jak długo utrzymują się ozdoby na paznokciach?
Ozdoby utrzymują się około paru godzin w zależności od poziomu aktywności twojego dziecka. Ozdoby mogą odpaść wcześniej jeżeli będą miały styczność z wodą.
Jak mogę kupić więcej elementów?

Można kupić różne zestawy uzupełniające na przykład w naszym sklepie internetowym tutaj: Cutie Stix w Cobi.pl